Okolí hotelu​

Okolí hotelu

V Dlouhé ulici můžete prožít celý gastronomický den.

Začnete na jedné straně ulice snídaní, pokračujete šálkem dobré kávy, pak si o kus dál dáte oběd a nakonec o pár domů vedle večeři či drink před spaním: v pražské Dlouhé ulici můžete prožít nejen celý gastronomický ale i noc.

Kolkovna V Kolkovně - V Kolkovně 910/8

Vynikající česká kuchyně a na čepu je profesionálně čepovaný tankový ležák Pilsner Urquell. V hotelu je k dispozici voucher na 10% slevu na veščkerou konzumaci

Cukrárna Skála - Gurmet Pasáž: Dlouhá 39

Cukrárna s nabídkou zákusků vlastní výroby podle receptur Lukáše Skály – mistra cukráře. V nabídce najdete zákusky netradičních chutí a tvarů. Vyhlášenou specialitou jsou Skálovy originální kremrole.

Meat Vandals - Dlouhá 20

Bojovníci za kvalitní maso! Majitelé jsou vybíraví ohledně surovin a způsobu jejich přípravy. A také jsou opravdu zapálení vám nabídnout nejlepší jídlo které si opravdu užijete. Jejich hovězí pastrami a trhané vepřové maso prostě musíte ochutnat!

Naše maso - Gurmet Pasáž: Dlouhá 39

Malé řeznictví s velkým srdcem. Uvnitř najdete pouze čtyř stoly, tedy rezeravaci si neuděláte ale někam se vmáčknete třeba na stojáka v pasáži. Určitě musíte ochutnat některou ze specialit: Sekanou v housce, Morkové kosti s topinkou, Sendvič s Pražskou šunkou…….

Apetit - Dlouhá 23

Samoobslužná jídelna a prodejna lahůdek. Prostě klasika – kromě moha jiných pokrmů zde můžete v lahůdkách ochutnat klasické chlebíčky a saláty. V jídelně jídla české kuchyně za rozumné ceny.

The Spot - Dlouhá 13

Designový podnik kde si můžete vychutnat šálek kvalitní kávy kouskem dortu nebo smoothies a imunity shots, které jsou obahaceny o vitamínové nebo superfoods přídavky. Otevřeno: Po – Pá 8:00 – 19:00 / So + Ne 8:30 – 19:00

Lokál Dlouhá – Dlouhá 33

Věhlasná Staročeská restaurace/pivnice nabízí údajně nejlepší Plzeňské pivo v Praze. A pokud si chcete pochutnat na tgradičních českých specilaitách vyrobených z těch nejlepších surovin jste na správné adrese.

James Dean Prague – roh Dlouhé a V Kolkovně 1

Originální americká restaurace a music club evokuje atmosféru USA padesátých let 20. století sartefakty spojenými se životem rebela a herce Jamese Deana a Marilyn Monroe. Otevřeno do 4:00